Rippikoulut 2019

Leirille pääsy edellyttää, että tutustumisjakson merkinnät on hankittu ja ennakkotapaamiset suoritettu. Sinun tulee kerätä ennen leirijaksoa rippikoulupassiisi yhteensä kymmenen (10) merkintää.

Lisää tietoa omasta leiristäsi löydät oheisista linkeistä.

Talviripari 

Durchman Milko
Fincke Sante
Heikkinen Nea
Järvinen Janni
Komulainen Juuso
Kuusijoensuu Joanna
Lastuvuori Viveca
Myllymäki Laura
Mäki Maija
Mäki Ronja
Partanen Miro
Pilli-Sihvola Pyry
Pruuki Olli
Rantanen Henri
Riikonen Sanni
Saarimaa Larissa
Savolainen Vili
Sormunen Roosa
Suomela Jere
Taiponen Aada
Tohni Elmeri
Toivola Petra

Ryhmän oma sivu, lue lisää


Päivärippikoulu 

Ahonen Juho
Hakamäki Lotta
Heikkinen Sakari
Jukka Emilia
Kantanen Niklas
Koskinen Konsta
Lindholm Kaapo
Nummela Ronja
Oja Iiro
Raitala Aki
Ruotsalainen Atte
Sakeus Jone
Salomäki Kaapo
Tuki Jonni
Tuuliainen Juliaana
Varjo Tiitus
Virtanen Santtu
Vuolento Elias

Ryhmän oma sivu, lue lisää


Rantalahti 1 

Hattula Veera
Hedborg Meea
Jalo Simo
Kiiliäinen Saara
Korhonen Roope
Kulmala Kimi
Kuparinen Juho
Kärnä Lotta
Lehtonen Aki
Marjomäki Nicklas
Nummenpää Aatu
Peltomäki Touko
Pohjonen Juuso
Pääkkö Jonne
Simonen Aino
Sipola Siiri
Taljavirta Viivi
Taponen Juhana
Vihervaara Hilja
Vuorinen Sara
Ylitalo Titta
Ylöstalo Katariina

Ryhmän oma sivu, lue lisää


Rantalahti 2 

Airaksinen Topi
Eriksson Timi
Hallikainen Siiri
Hirsioja Peppi
Hyyrönmäki Atte
Järvinen Rasmus
Kanervo Ville
Kiiliäinen Noora
Kärnä Aada
Liimatta Suvi
Lipsanen Miska
Miettinen Saara
Oinas Eliisa
Ovaskainen Leevi
Peltoniemi Eveliina
Raudus Tuukka
Rinne Sonja
Salin Erika
Salo Riku
Saralampi Oona
Toivonen Onni
Uusi-Pantti Kasimir
Varjus Petra
Vuorinen Oskari

Ryhmän oma sivu, lue lisää


Rantalahti 3


Aalto Joona

Allén Aurora
Einiö Ville
Elkki Janette
Eloranta Aapo
Hovila Julius
Häivälä Aleksi
Kallio Joni
Kauppinen Roni
Kivinen Kerttu
Kosonen Felix
Kuisma Vili
Lindstén Oona
Myllymäki Eetu
Nyman Veera
Oittinen Emma
Puolakka Ville
Rantanen Atte
Saarinen Elina
Sillanpää Sanni
Tammisto Laura
Tapiala Emil
Tyyskä Emma
Valaja Akseli
Viitanen Saara

Ryhmän oma sivu, lue lisää


Rantalahti 4 


Hallavainio Veli
Huusko Daniel
Kaikkonen Sami
Karhumäki Lenni
Kero Emma
Komulainen Aleksi
Koppinen Miko
Kopra Jami
Koskinen Fanny
Mallat Ilona
Nieminen Eemeli
Penttinen Halla
Päivinen Niko
Rantala Ami
Saarnio Karoliina
Sarpio Matias
Suikkari Aatu
Sulander Roni
Timonen Pauli
Tuominen Jenna
Valto Noora
Vepsäläinen Max
Wilpola Wäinö

Ryhmän oma sivu, lue lisää


Högsåra 

Hankkila Eemeli
Heljoranta Siiri
Hämäläinen Ella
Jokinen Wilma-Martta
Karlsson Jere
Koskinen Senja
Kylmälä Jonny
Laakso Santtu
Lahti Hilja
Manninen Eerika
Meller Elias
Myllymäki Vili
Nikander Aatto
Ojala Ella
Pehkonen Emma
Ranki Elias
Ratilainen Jutta
Saarinen Akusti
Salmi Noora
Savikko Noora
Seppänen Mirka
Syrjänen Senja
Tienhaara Teemu
Virtanen Hilma
Vuorio Kaarlo

Ryhmän oma sivu, lue lisää